Cam Reklam Kaplama ve One Way Vision Giydirme

CAM REKLAM KAPLAMAFirmaların tüketiciye ürünlerini ve kampanyalarını duyurmak için Cam Reklam Kaplama yaptırmaktadırlar. Cam Reklam Kaplama da bir slogan ve kampanya veya ön plana çıkması istenen bir iki ürünün görselini yapmak tüketicinin daha çok dikkatini çeker. Sebebi kalabalık ürün görselleri yazıların çok fazla olması Cam Reklam Kaplama larında ilginin ve dikkatin azalmasına neden olur. Böyle oluncada Cam Reklam Kaplama tüketiciye sunulması istenilen ürünün tanıtımında iyi sonuç vermez. Fakat bir iki görsel ürünü tanıtan ve anlatan kısa öz bir slogan Cam Reklam Kaplamada tüketicinin hemen ilgisini çekecektir. Sizlere bu Cam Reklam Kaplama da doğru reklam yapabilmek için uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

ONE WAY VİSİON GİYDİRME


One Way Vision Giydirme ürünü malzeme oldukça farklı bir ürünümüzdür. One Way Vision Giydirme cam yüzeylerde sadece kullanılmaktadır.Bu ürünümüz folyo üzerinde küçük daireler şeklinde delikler açılarak üretilir. One Way Vision Giydirme cama dış yüzeyden uygulanır. One Way Vision Giydirme ürünü bu delikler sayesinde cam yüzeylere uygulandığında camın iç kısmından dışarısı görünür. Dışarıdan ıçeri bakıldığında ise gündüz içerisi gözükmez.Fakat akşam hava karardığında One Way Vision Giydirme içeriyi gösterir.sebebi işletmede akşam hava karardığında iç kısımda ışık olması ve havanın kanlık olması One Way Vision Giydirme de içeriyi gösterir. One Way Vision Giydirme de işletmelerin tercih etmelerinin asıl sebebi camlarında reklamlarının olması ve aynı zamanda içeriden dışarıyı görebilmeleridir.

Bizlere Cam reklam kaplama,one way vision giydirme işleriniz ve tüm reklam işleriniz için web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Sizlere her alan da uzman kadromuz ile 7/24 destek için varız.


Web Sitemiz : http://www.besdijital.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *